top of page

Senioru trešdiena: ekskursija izstādē "Teksts mūs neinteresē"

Notikuma vieta un laiks

2024. g. 31. janv. 12:00

Latvijas Nacionālā bibliotēka, 1. stāvs, Mūkusalas iela 3, Rīga

Informācija

2024. gada 31. janvārī plkst. 12.00–13.30 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) notiks cikla "Senioru trešdienas" tikšanās. Tās ietvaros būs iespēja apmeklēt izstādi "Teksts mūs neinteresē", kas ir viens no centrālajiem cikla "Latviešu grāmatai 500" 2024. gada notikumiem, izceļot grāmatas dizaina, cilvēka un tehnoloģijas mijiedarbību. Ekskursiju vadīs izstādes kuratore un projekta vadītāja Ineta Vaivode.

Izstādes apmeklējumā varēs izzināt par grāmatu formas noturību cauri gadsimtiem, aplūkojot 15. un 16. gadsimtā nostiprinātos tipografikas, maketēšanas un teksta lasāmības pamatprincipus, kas saglabājuši savu nozīmi arī mūsdienās.

Dalība ir bez maksas, taču nepieciešams iepriekš pieteikties pa tālruni +371 26420065 vai e-pastu gramata.latvija@lnb.lv. Vietu skaits ir ierobežots.

Tikšanās plkst. 12.00 LNB 1. stāva ātrijā. Lūgums izmantot garderobi un mantām paredzētos skapīšus.

Pasākumu cikls "Senioru trešdienas" vēlas pievērst uzmanību kvalitatīvai laika pavadīšanai. Tā ir iespēja piedalīties nodarbībās, gūstot ne tikai jaunus iespaidus un praktiskas iemaņas, bet arī satiekot domubiedrus.

LNB atgādina, ka tās vide, iespējas un pakalpojumi ir pieejami ikvienam senioram katru dienu. Te bez maksas var gan lasīt dažādus izdevumus, gan apmeklēt izstādes.

Dalīties

bottom of page