top of page

Ekskursija izstādē “Teksts mūs neinteresē”!

Ekskursija izstādē “Teksts mūs neinteresē”!
Ekskursija izstādē “Teksts mūs neinteresē”!

Time & Location

Jun 08, 2024, 12:00 PM – 2:00 PM

Rīga, Mūkusalas iela 3, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, Latvija

About the Event

Kas ir teksta upes un bāreņi? Vai mūsdienu grāmatas iespējams ražot tumsā? Kāpēc teksta salikums grāmatās līdzinās Tetris spēlei? Vai mākslīgais intelekts spēj izveidot grāmatas dizainu?

Grāmata vienmēr ir bijusi kas vairāk par tekstu. Izstāde “Teksts mūs neinteresē” pievērš uzmanību grāmatas formai, materialitātei un veidošanas tradīciju noturībai. Tās vēsturiskā daļa apvienota ar ieskatu mūsdienu izaicinājumos – 21. gadsimtā poligrāfijas nozare turpina attīstīties līdz ar jaunajām tehnoloģijām, digitalizāciju un mainīgajām lasītāju vēlmēm.

Ekskursiju vadīs izstādes projekta vadītāja un kuratore Ineta Vaivode.

Ekskursijas sākums plkst. 13.00. Tikšanās pie 5. stāva izstāžu zāles. Jebkura izmēra somas jāatstāj garderobes skapītī, kurā jāievieto 1 eiro monēta. Pēc apmeklējuma monētu saņemsiet atpakaļ. Lai apmeklētu izstādi, nepieciešama lasītāja karte vai apmeklētāja karte, kuru var saņemt LNB Klientu apkalpošanas centrā.

Uzzini vairāk: https://lnb.lv/latvijas-nacionala-biblioteka-aicina-apmeklet-augstspieduma-drukas-darbnicas-un-izstadi-teksts-mus-neinterese/

Share This Event

bottom of page